Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Przeczytaj, zanim przyjedzieszStatus hotelu

Jesteśmy otwarci i cały czas przyjmujemy rezerwacje, po 28.12.2020 hotel dostępny tylko dla gości ujętych w rozporządzeniu RM. Jeśli chcesz nas odwiedzić, nie obawiaj się przyjechać. Jeśli zaś chcesz przenieść dotychczas założoną rezerwację, skontaktuj się z recepcją hotelu - z pewnością znajdziemy inny dogodny termin pobytu. U nas wypoczniesz bezpiecznie.Zabezpieczenia hotelu 

W celu zabezpieczenia Twojego pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

 • W miejscach ogólnodostępnych znajdziesz pojemniki z żelem antybakteryjnym do ogólnego użytku. 
 • Powierzchnie ogólnodostępne (klamki, przyciski wind, lada recepcyjna) są regularnie dezynfekowane.
 • Podczas pobytu pokój nie będzie sprzątany - w przypadku kiedy będziesz chciał wymienić ręczniki bądź pościel prosimy o kontakt z Recepcją.
 • Po wyjeździe Gości pokoje obejmujemy jak najdłuższą kwarantanną przed zameldowaniem kolejnego Gościa. A po zakończeniu sprzątania pokoje są dokładnie dezynfekowane i ozonowane.
 • Wyposażenie pokoi w postaci: zestawu do parzenia kawy i herbaty czy pilot od telewizora dezynfekowane są z dużą starannością.
 • Nasi pracownicy mają codziennie mierzoną temperaturę przed rozpoczęciem pracy. Zminimalizowano także kontakty między pracownikami aby zapewnić obsłudze jak największe bezpieczeństwo.
 • Nasz personel jest wyposażony w środki ochrony osobistej (maseczki, przyłbice, rękawiczki) oraz dodatkowe środki do dezynfekcji.
 • Wszystkie strefy:  sauna, siłownia, pokój relaksu i masażu  - są czynne i działają zgodnie z bieżącymi wytycznymi GIS - tylko dla gości hotelowych do 28.12.2020. Po tej dacie usługi niedostępne.

Prośby do Państwa

W celu zapewnienia niezbędnej ochrony zarówno naszych Gości jak i personelu bardzo prosimy o stosowanie się do następujących zasad:

 • W przestrzeniach ogólnodostępnych obiektu noszenie obowiązkowej maseczki ochronnej.
 • Przy zameldowaniu możesz zostać poproszony o zmierzenie temperatury. Jeżeli podejrzewasz u siebie zarażenie wirusem SARS-CoV-19 bądź czujesz się źle, prosimy zrezygnuj z przyjazdu.
 • Śniadania hotelowe podawane są zgodnie z wytycznymi w formie roomservice.
 • Prosimy o wyrozumiałość i współpracę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa naszych Gości i pracowników. Zdrowie jest najważniejsze :)

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 697 657 610 lub mailowo pod adresem:  csk@mlodaeuropa.eu  

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji. 
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 

Jeżeli podejrzewasz u siebie objawy zarażenia wirusem SARS-CoV-19 zadzwoń natychmiast do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej i powiedz o swoich objawach.


Na naszej stronie   mlodaeuropa.eu możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji.